Šiąnakt norite šį bei tą „išsigūglinti“? Manau, verčiau gerai išsimiegokite

Dalytis straipsniu
2018-12-09 |
Niekaip nesuprantu, kaip mano mamai pavyko mane užauginti nesinaudojant internetu. Arba mano močiutei. Ji net neturėjo telefono, kad galėtų pasiskambinti gydytojui, vos įtarusi, kad kažkas ne taip.
 
Nuo pat tos akimirkos, kai sužinojau, kad laukiuosi kūdikio, informacijos paieška internete tapo mano „duona kasdienine“. Nuolat ieškojau patvirtinimo, kad vienas ar kitas man pasireiškęs simptomas yra normalu. Viskam yra priežastis.
 
O kai vaikelis galų gale gimsta, rūpestis ir nerimas nebesuteikia nė minutės atokvėpio. Kaip jį užmigdyti, kiek laiko žindyti, kada pradėti primaitinti, ką daryti, jei susirgo? Visos mes desperatiškai ieškome bent menkiausios kruopelytės informacijos, o drąsiausios netgi užveda diskusijas internetiniuose mamų forumuose. Be abejo, kartais tenka susidurti su tokiu dalyku kaip informacijos perteklius.
Kokį patarimą duočiau pati sau – jaunai mamai, nuolat bandančiai „išgūglinti“ reikiamą informaciją? Jei reikia su sveikata susijusios informacijos, paskambink gydytojui. Jei reikia nuomonės apie vaiko auklėjimą, pasitark su vyru ir priimkite bendrą sprendimą. Jei reikia patarimo, kaip išgyventi šį laikotarpį ir neišprotėti, paklausk savo mamos. Jei jauti poreikį visą naktį „gūglinti“, geriau mesk tą reikalą ir eik miegoti.
Required form 'WriteYourStoryLT' does not exist.

Susiję mamų straipsniai

Koks gali būti mūsų žodžių svoris

Kai suaugęs žmogus apsilanko pas psichologą dėl tam tikrų problemų, dažniausiai paaiškėja, kad tų problemų šaknys slypi vaikystėje. Tai, kas mums nutinka vaikystėje, taip giliai į mus įsiskverbia, kad dažnai net mes patys to nesuprantame. Kartais gali būti net nejauku suvokti, kad būdami tėvais, mes turime galimybę paveikti, kokiu žmogumi užaugs mūsų vaikas.

Skaityti daugiau

Leiskite tėčiui atrasti savus metodus

„Kiekvienas gali tapti tėvu, bet vos keletas žino, kaip būti tėčiu.“ Tik tapusi mama supratau, kokia tiksli ši citata. Mes, mamos, visuomet sugebam viską sudėlioti į savas vietas, net jei kartais tai būna sunku. Mes tiesiog šyptelim ir judam pirmyn, darydamos tai, kas reikalinga, kad mūsų vaikai būtų laimingi. Vyrams viskas šiek tiek kitaip.

Skaityti daugiau

Leškokite mūsų ir socialiniuose tinkluose